Ücretsiz Hemoroid Muayenesi Ayrıcalığından Yararlanmak İçin Hemen Formu DOLDURUN!

Web sitesi üzerinden gönderdiğiniz bilgiler hiç bir şart ve koşulda 3. taraflarla paylaşılmayacaktır.

Uzmanlıklarımız


Hemoroid & Basur

Kliniğimize gelen Hemoroid hastaları; NeoLaser tekniği ile artık hemoroid fark edildiği anda, 4. safhaya ulaşmadan, anestezi olmadan, klinik şartlarında ve hiç ağrı hissetmeden uygulama olabilirler. En önemlisi de uygulama sonrası yürüyerek günlük faaliyetlerine dönebilecek oluşlarıdır.

Fistül & Fissür

Anal fissür; anal kanal distalinde oluşan ağrılı çatlak olarak tanımlanabilinir ve basurun ilk evrelerine oranla, anal fissür de dışkılama esnasında oldukça ağrı yaşanabilmektedir. Anal fistül ise sadece makattan dışkılama esnasında kan gelmesi bakımından hemoroid ile benzeşmektedir.

Kasık Fıtığı

Doğru teknikle yapılan Laparoskopik Kasık Fıtığı Ameliyatı, sadece mevcut fıtığı tedavi etmekle kalmaz. Aynı zamanda ileride oluşabilecek fıtıklarında önüne geçebilir. Laparoskopik fıtık ameliyatında fıtıklar; açılan küçük deliklerden fıtıklı bölge belirlenip, temizlendikten sonra o bölgeye yama yapılmasıyla tedavi edilir.

Kıl Dönmesi

Kıl dönmesi ilerleyen süreçlerinin oldukça ağrılı olabildiği aynı zamanda tekrar edebilen bir rahatsızlıktır. Günümüzde teknolojinin ilerlemesi ile birlikte, ameliyata gerek kalmadan, ameliyat stresi ve komplikasyonları yaşamadan yaklaşık 5 dakika içerisinde, yenilikçi neoLaser teknolojisi ve fenol ile hastalık tedavi edilebilmektedir.

Lazerli Hemoroid Tedavisinde 24 Senelik Tecrübe Binlerce Mutlu Hasta!

Doç. Op. Dr Gökmen ÖZTÜRK, 15.01.1971 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İlk, orta ve lise öğrenimimi İstanbul’da tamamlayan ÖZTÜRK, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak doktora eğitimini 1994'te Bursa’da tamamlamıştır. Doktora eğitiminden sonra İstanbul’a dönen ÖZTÜRK, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, asistan doktor olarak hekimlik kariyerine adım atmıştır.

Asistanlık eğitimini tamamlamasının ardından 1998 yılında, Uzman Doktor unvanıyla görev almıştır. 2000 yıllarına gelindiğinde Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Başasistan unvanıyla görevini istikrarlı olarak sürdürmüştür. 2000- 2006 yıllarında Trabzon Fatih Bölge Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekim Yardımcılığı unvanıyla doktorluk kariyerine devam etmiştir.

2006 yılından sonra Medipol Üniversitesi ve Nisa Hastanesinde Doç. Op. Dr. unvanıyla görev alan Gökmen ÖZTÜRK, aynı zamanda MEDENLive Sağlık Grubu iştirakına katılmıştır. Hekimlik alanında çok sayıda ileri düzey eğitim gören ÖZTÜRK, 2002 yılında Karadeniz bölgesinde ilk Laparoskopik Kolon Rezeksiyonu, Laparoskopik Reflü Ameliyatı, Laparoskopik Kasık Fıtığı Onarımı gibi ameliyatları başarıyla gerçekleştirmiştir.

Fiyat Talep


Size en uygun fiyat hakkında bilgi talep edin

Web sitesi üzerinden gönderdiğiniz bilgiler hiç bir şart ve koşulda 3. taraflarla paylaşılmayacaktır.

MEDENLaser Hemoroid Tedavisi Olanlar Anlatıyor


MEDENLaser Hemoroid Tedavisi Ekibi


Doç. Dr. Gökmen ÖZTÜRK

Genel Cerrahi Uzmanı

Zeynep Hacıahmetoğlu

Psikolog

Dyt. Hüsniye ODABAŞ

Diyetisyen

Dr. Ozan SAYİTOĞLU

Medikal Estetik

Sıkça Sorulanlar


 • 2 evre hemoroid tedavisi nasıl yapılır?

  2 evre hemoroid belirtileri; dışkılama esnasında dışarıya çıkan hemoroid ağı, açık renkli kan ve mukozanın yarattığı ıslaklık ile birlikte kaşıntı şeklinde görülür. 2 evre hemoroid tedavisi teknolojinin de ilerlemesi ile birlikte lazer ile rahatlıkla yapılabilmektedir. Lazer ile ameliyatsız hemoroid tedavisi sayesinde; dikiş ve kesi olmadan minimum ağrı oranı ile tedavi mümkün hale gelmektedir.

 • 3 derece hemoroid belirtileri nelerdir?

  3 derece hemoroid belirtileri arasında en sık görüleni, dışkılama esnasında hemoroidin dışarıya çıkmasıdır fakat 2 derece hemoroid gibi kendiliğinden içeriye girmez el yordamı ile içeriye itilmesi gerekir. Dışkılama sırasında şiddetli ağrı, kanama ve acıya sebep olabilir. Tedavi edilmezse ilerleyen evrelerde hemoroid içeriye itilse bile anüsten içeriye girmez. Bu nedenle hemoroid tedavisi asla geciktirilmemelidir.

 • 3 evre hemoroid tedavisi nasıl yapılır?

  3. evre hemoroid tedavisi cerrahi olan ve olmayan pek çok yöntem ile yapılabilmektedir. Cerrahi operasyonlarda görülen komplikasyonlar nedeni ile son dönemde lazerle ameliyatsız hemoroid tedavisi en çok tercih edilen tedavi yöntemlerinden biri haline gelmiştir. Lazerle ameliyatsız hemoroid tedavisi; dikiş, pansuman süreçleri içermez. Hasta gün içerisinde ev yaşantısına geri dönüş sağlayabilir.

 • 4 derece hemoroid tedavisi nasıl yapılır?

  Hemoroid tedavi edilmezse ilerleyen, ilerleyen derecelerinde ise oldukça sancılı süreçleri olan bir anal bölge rahatsızlığıdır. 4 derece hemoroid, hemoroidin son evresidir. 4 derece hemoroid tedavisinde cerrahi olan ve olmayan seçenekler mevcuttur. Fakat çok geç kalınmış vakalarda cerrahi müdahalelere çok daha fazla rastlanır. Bu nedenle hemoroid görüldüğü an itibarıyla tedavi edilmelidir. Cerrahi operasyonlar genel olarak, lokal anestezi ile yapılmaktadır. 1 gün hastanede dinlendirildikten sonra pansuman yapılarak hasta taburcu edilir.

 • 4 evre hemoroid belirtileri nelerdir?

  4 evre hemoroid, hemoroid rahatsızlığının en ileri evresi olarak tanımlanır. 4 evre hemoroid belirtileri; makattan yoğun kan gelmesi, dışkılmaktan kaçınma, artık itilse bile anüse girmeyen hemoroid, şiddetli sancı ve acıdır. Hemoroid belirtileri görülmeye başlamasından itibaren tedavi edilmelidir. Gelişmiş lazer teknolojileri sayesinde hemoroid ameliyatsız olarak tedavi edilebilmektedir.

 • Basur ameliyatı nasıl yapılır?

  Hemoroid rahatsızlığı görülmeye başlamasından itibaren kişiler; hastalığı kişisel çaba ve bitkisel kürler ile tedaviye çalışmamalı, hemen bir genel cerrahi uzmanına başvurmalıdır. Hemoroid ilerleyen bir rahatsızlıktır ve bu sebeple tedavi geciktirilmemelidir. Ameliyat olma stresi yaşamak istemeyen, ameliyatın yaratabileceği komplikasyonlardan çekinen kişiler ameliyatsız hemoroid tedavisi ile 5 dk içerisinde rahatsızlıklarından kurtulabilirler.

 • Basur ameliyatı nasıl olur?

  Hemoroid tedavilerinde, "Basur ameliyatı nasıl olur?" en çok sorulan sorulardan biridir. Basur ameliyatı tek tip olmadığı için hekiminizin uyguladığı tekniğe göre yapılışı değişim gösterecektir. Klasik basur ameliyatı; basur memeciklerinin kesi ile alınması esasına dayanır. Kesi sonrası dikiş işlemi yapılır, ardından pansuman yapılarak hasta tedavi edilir. Klasik cerrahide komplikasyon oranının fazla oluşundan dolayı günümüzde ameliyatsız lazerle basur tedavisi tercih edilmektedir.

 • Basur ameliyatı nasıl yapılır?

  "Basur ameliyatı nasıl yapılır?" sorusu hastalar tarafından sıklıkla sorulmaktadır. Basur ameliyatı genel olarak hemoroid yastıkcıklarının kesimi ile yapılır. Aynı zamanda LİGASURE ile de basur ameliyatı yapılmaktadır. Bu cihaz kesme ve yakma işlemlerini aynı anda yapması bakımından tercih edilebilir. Fakat her iki versiyonunda komplikasyon olasılığının fazlalığı nedeniyle günümüzde ameliyatsız lazerle basur ameliyatı gerçekleştirilmektedir. Lazer ile hemoroid ameliyatı sonrasında dikiş atılmaz, pansuman yapılmaz çok daha konforlu bir iyileşme süreci vardır.

 • Basur belirtileri nelerdir?

  Basur ilk evrelerinden itibaren belirti veren bir rahatsızlıktır. Basur belirtileri arasında; dışkılama sırasında ve sonrasında kanama, ağrı ve makatta kaşıntı sayılabilir. Basurun ilerleyen evrelerinde ise hemoroid memeciklerinin oluşumu ve dışkılama sırasında dışarıya çıkışı görülmektedir. Basur belirtileri görüldükten sonra doktora başvurulmalıdır aksi taktirde hemoroid ilerleyecek ve oluşan basur memeciği ittirilse bile anüsten içeriye girmeyecektir.

 • Basura hangi bölüm bakar?

  Hemoroid rahatsızlığı ortaya çıkınca kişilerin en fazla sorduğu sorulardan biri; Basur hangi bölüm bakar? yönündedir. Basur için başvurmanız gereken branş Genel Cerrahidir. Ücretsiz muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Basur hangi uzmanlık alanına girer?

  Eğer basurunuzun (hemoroid) olduğundan şüphe ediyorsanız, bir Genel Cerrahi uzmanına muayene olabilirsiniz.Ücretsiz muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Basur için hangi bölümden randevu almalıyım?

  Basur için Genel Cerrahi branşından randevu almanız gerekmektedir. Basur belirtileri görülmeye başladığında ihmal etmemeli uzman bir doktora muayene olmalısınız. Ücretsiz muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Basur için hangi doktora gidilir?

  Basur belirtileri olan dışkılama sırasında acı, kanama ve makatta kitle gözlemliyorsanız, bir genel cerrahi uzmanından randevu almanız gerekir.

 • Basur için hangi doktora gidilmeli?

  Basurunuz (hemoroid) olduğundan şüpheleniyorsanız, basurunuz için Genel Cerrahi birimine başvurmalısınız.

 • Basur lazer tedavisi fiyat ne kadar?

  Basur lazer tedavisi fiyat aralıkları, basurun kaçıncı evre olduğuna göre değişim göstermektedir. Ücretsiz olarak muayene olamak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Basur nasıl geçer?

  Basur nasıl geçer diye düşünmek yersizdir. Hemoroid ortaya çıktıktan sonra kendiliğinden geçmez ya da kulaktan dolma bilgiler ve kişisel çaba ile tedaviye çalışmak oldukça yanlış sonuçlar doğurabilir. Basur (mayasıl) ortaya çıktığı andan itibaren uzman bir doktorun muayene etmesi ve tedaviye hemen başlanması gerekmektedir.

 • Basur neden olur?

  Basur neden olur? sorusunun maalesef ki spesifik bir yanıtı yoktur. Beslenme alışkanlıkları, hareketsiz yaşam, anatomik yapı, dışkılama alışkanlıkları, bağırsak düzensizlikleri, kronik kabızlık gibi pek çok nedenin birleşimi ile meydana gelebilir. Basur tedavisi olduktan sonra eski alışkanlıkların terk edilmesi ve doğru uygulamaların yapılması hastalığın tekrarını engelleyecektir.

 • Basura ne iyi gelir?

  Basura ne iyi gelir sorusunun net cevabını ancak doktorunuz verebilir. Kulaktan dolma bilgilerle ilaç kullanımı, basuru iyileştirmez aksine ilerlemesine sebebiyet verebilir. Eğer yeni başlayan bir hemoroid rahatsızlığınız varsa doktorunuz size ağrınızı hafifletmek için gerekli ilaç ve pomadları verecektir. İlerleyen evre hemoroidiniz varsa gecikmeden tedavi ettirmelisiniz. Ücretsiz olarak muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Dış basur nasıl tedavi edilir?

  Dış basur tedavisi cerrahi olabileceği gibi lazerle ameliyatsız olarak da yapılabilir. Cerrahi müdahaleler sonucu görülen komplikasyonların lazerle basur tedavisinde görülme olasılığı oldukça düşüktür. Lazerle yapılan hemoroid tedavilerinde kesi yapılmaz, dikiş ve pansuman gibi zorlayıcı süreçler yaşanmaz. Lazerle basur tedavisi sonrası hasta, günlük yaşantısına kolaylıkla dönebilir.

 • Dış basur belirtileri nelerdir?

  Basur (hemoroid); iç basur ve dış basur olarak ikiye ayrılır. Dış basur, diğer anal bölge rahatsızlıkları ile benzer belirtiler gösterebilir. İlk evre hemoroidler genel olarak; hafif kanama, dışkılama sırasında sancı ve ağrı olarak kendini gösterir. Ele hemoroid kitlesi gelebilir. İlerleyen hemoroid evrelerinde ise dışarıya çıkan kitle elle zorlansa bile anüsten içeriye giremez. Bu nedenle dış basur belirtileri görüldüğü an doktora başvurulmalıdır.

 • Dış hemoroid neden olur?

  Dış hemoroid nedenleri; genel olarak bağırsak düzensizlikleri, kronik kabızlık olabileceği gibi su içememek hazır gıdalar ile beslenme ve hareketsiz yaşam da oluşum nedenleri arasındadır. Bağırsak faaliyetlerini düzenlemek tedavi sonrası hastalığın nüksetmemesi için oldukça elzemdir.

 • Dış hemoroid ameliyatı nasıl yapılır?

  Dış hemoroid ameliyatı hem cerrahi olarak hem de cerrahi olmayan yöntemler ile yapılabilmektedir. Dış hemoroid ameliyatsız olarak gelişmiş lazer teknolojileri kullanılarak, kesi ve dikişe gereksinim duyulmadan tedavi edilebilmektedir. Lazer ile hemoroid tedavisi 10 dk içerisinde gerçekleştirilir ve hasta biraz dinlendirildikten sonra gün içerisinde taburcu edilir. Cerrahiye oranla ağrı ve komplikasyon görülme olasılığı minimumdur.

 • Fissür ameliyatı olanlar nelere dikkat etmeli?

  Tüm anal bölge rahatsızlıklarında olduğu gibi fissür ameliyatını olanların dikkat edilmesi gereken bazı hususlar söz konusudur. Yeme düzenin düzlenmesi, bağırsak hareketlerin çok daha dikkatli izlenmesi, yeteri miktarda su içmenin atlanmaması, fazla ıkınmaktan uzak durulması gerekmektedir. Fissürün tekrar etmemesi için doktorunuzun vereceği talimatlara harfiyen uymalısınız.

 • Fissür ameliyati nasıl yapılır?

  Fissür diğer anal bölge rahatsızlıklarında olduğu gibi hem cerrahi hem de lazer ile ameliyatsız olarak tedavi edilebilmektedir. Hastalığın tekrar oranın yok denecek kadar az olması, operasyon sonrası sürecin rahatlığı sebebi ile sıklıkla lazerle fissür tedavisi tercih edilmektedir.

 • Fissür nedir?

  Anal fissür bilinen adı ile makat çatlağı; makat çıkışında oluşan yırtık oluşumuna verilen addır. Fissür dışkılama sırasında şiddetli ağrı ve sızı yapabilir. Açık renkli kan gelimi söz konusu olabilir. Hastalık geçiştirilmemeli ve önlem alınmalıdır. Ücretsiz olarak muayene olmak için ‭0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Fissür tedavisi nasıl yapılır?

  Fissür tedavisi, günümüzde lazer teknolojisinin anal gölge rahatsızlıklarında kullanılmaya başlamasıyla beraber çok kısa bir süre içerisinde tedavi mümkün olabilmektedir. Lazer ile yapılan tedavilerde hasta aynı gün içerisinde taburcu edilmektedir.

 • Fistül ameliyatı nedir?

  Fistül ameliyatı cerrahi yoldan rahatsızlığın giderilmesi esasına dayanır. Ameliyat olmak istemeyen, dikiş ve pansuman süreçleri yaşamadan tedavi olmak isteyen hastalar lazer ile fistül tedavisini de tercih edebilirler. 5 dk içerisinde lazer ile tedavi olabilir, aynı gün içerisinde günlük yaşam rutininize dönebilirsiniz.

 • Fistül ameliyatı fiyatları nedir?

  Sağlık kuruluşlarının web sitelerinde fistül ameliyatı fiyatları belirtmesi yasaktır. Bu sebeple fiyat ve tedavi bilgisi almak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Fistül ameliyatı kaç para?

  Sağlık kuruluşlarının web sitelerinde, tedavi ücretlerinin belirtilmesi yasaktır. Bu sebeple fistül ameliyatı kaç para olduğunun bilgisini almak ve tedavi bilgisi için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Fistül ameliyatı olanlar nelere dikkat etmeli?

  Fistül eğer dikkat edilmezse tekrar edebilen bir rahatsızlıktır. Lazerle fistül ameliyatı olduktan sonra fistül ameliyatı olanlar; yeme düzenlerine dikkat etmelidir. Lif yönünden zengin beslenmeli, sağlıklı yaşamı hayat boyu sürdürmeye gayret etmeleri hastalığın nüksetmemesi adına önemlidir.

 • Fistül nasıl geçer?

  Fistül; anal bölge ile bağırsak arasında olmaması gereken, yeni oluşan bir kanaldır. Bu kanal dışkılama esnasında şiddetli ağrı ve kanamaya neden olur. Erken tedavi edilmesi, kişinin günlük hayatına rahat devam edebilmesi açısından oldukça önemlidir. Ameliyatsız olarak 5 dk içerisinde lazerle tedavi etmek mümkündür. Ücretsiz olarak muayene olmak ve tedavi hakkında bilgi almak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Fistül ne demek?

  Fistül, anal kanal hattında bağırsak ile cilt arasındaki bağlantıya verilen isimdir. Fistül diğer anal bölge rahatsızlıkları ile karıştırılabilir, bu sebeple net teşhis bilgisi kesinlikle bir uzman tarafından yapılacak muayene ile belirlenmelidir. Kişi kendi çabası ile tedaviye çalışmamalıdır. Ücretsiz muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Fistül nedir?

  Anal fistül; cilt ve bağırsak arasından önceden olmayan normal dışı bağlantıya verilen isimdir. Fistül dışkılama sırasında oldukça ağrı verebilir, tedavi edilmezse kişide dışkılamadan kaçınma gözlemlenebilir. Bu sebeple erken tedavi edilmesi oluşabilecek ağrılı süreçlerin önüne geçecektir.

 • Fistül tedavisi nasıl yapılır?

  Fistül tedavisi günümüzde teknolojik imkanların gelişmesi ile birlikte lazerle ameliyatsız olarak yapılabilmektedir. Lazerle ameliyatsız fistül tedavisi 5 dk gibi kısa sürede gerçekleşen, kişinin günlük hayatını aksatmayan bir tedavi şeklidir.

 • Fistül tekrarlar mı?

  Her anal bölge rahatsızlığı gibi fistül de tekrarlayabilir. Eğer doktorunuzun talimatlarına uymaz, beslenme ve dışkılama alışkanlıklarınızı değiştirmezseniz hastalığınız nüksedebilir.

 • Gökmen Öztürk kimdir?

  Doç. Op. Dr Gökmen Öztürk, 15.01.1971 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesini kazanarak doktora eğitimini 1994 tarihinde tamamlamıştır. Doktora eğitiminden sonra Gökmen Öztürk, Okmeydanı Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, asistan doktor olarak göreve başlamıştır. 1998 yılında, Uzman Doktor unvanıyla görev hayatına devam etmiştir. 2000- 2006 yıllarında Trabzon Fatih Bölge Hastanesinde Genel Cerrahi Uzmanı ve Başhekim Yardımcılığı unvanıyla doktorluk kariyerini sürdürmüştür.2006 yılından sonra Medipol Üniversitesi ve Nisa Hastanesinde Doç. Op. Dr. unvanıyla görev alan Gökmen Öztürk, MEDENLive Sağlık Grubu iştirakına katılmıştır. Sürekli yenilenme ve alanında uzmanlaşma hedefinde olan Gökmen Öztürk, 2002 yılında Karadeniz bölgesinde ilk Laparoskopik Kolon Rezeksiyonu, Laparoskopik Reflü Ameliyatı, Laparoskopik Kasık Fıtığı Onarımı gibi zorlu ameliyatları başarıyla gerçekleştirmiştir.

 • Hemoroid nedir?

  Halk arasında basur ya da mayasıl olarak da bilinen hemoroid; anal kanalın dış kısmında gerçekleşen damar yastıkçıklarıdır. Hemoroid diğer anal bölge rahatsızlıklarıyla benzer belirtilere sahiptir. Dışkılama sırasında kanama, acı ve ele gelen kitle varsa ilerlemeden rahatsızlığınız doktora başvurmalısınız.

 • Hemoroid ameliyatı nasıl yapılır?

  Klasik hemoroid ameliyatı, cerrahi yoldan yapılmaktadır. Hemorodin neşter yardımı ile alınıp dikiş ile kapatılması sonucu tedavi gerçekleştirilir. Lazer teknolojisinin gelişmesi ile birlikte ameliyatsız lazerle hemoroid tedavisi yapılabilmektedir. Lazer işlemi 5 dk gibi kısa bir süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Dikiş ve pansumana gerek duyulmadığından hasta, aynı gün içerisinde taburcu edilir.

 • Hemoroid ameliyatı nasıl yapılır?

  Anal bölge rahatsızlıklarından basur, hem cerrahi yoldan hem de ameliyatsız olarak tedavi edilebilir. Cerrahi operasyon geleneksel olarak yıllardır uygulanan bir yöntemdir, hemoroid ameliyatı; kesi yardımı ile hemoroid yumaklarının alınıp, dikiş ile kesilen yerin kapatılması ile yapılır. Operasyon sonrasındaki sıkıntılı süreç sebebiyle günümüzde lazerle ameliyatsız hemoroid tedavisi tercih edilmektedir. Lazerle yapılan hemoroid tedavileri, 5 dk içerisinde gerçekleştirilir ve aynı gün hasta rahatlıkla evine dönebilir. İyileşme süreci, cerrahi operasyonlara oranla çok daha konforludur.

 • Hemoroid ameliyatı en iyi hastane nerededir?

  İşlemlerimiz Özel Nisa Hastanesi'nde Doç.Dr. Gökmen Öztürk tarafından gerçekleştirilmektedir. Ücretsiz muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Hemoroid ameliyatsız tedavi nasıl yapılır?

  Hemoroid ameliyatsız tedavi, lazerle ameliyatın yaratabileceği komplikasyonlar olmadan konforlu biçimde tedavi imkanı sunan bir uygulamadır. Lazerle hemoroid ameliyatsız tedavi, 5 dk gibi kısa bir sürede tamamlanır ve hasta aynı gün içerisinde evine dönebilir, günlük işlerini kolaylıkla yapabilir. Lazerle ameliyatsız basur tedavisinde dikiş, pansuman gibi süreçler yaşanmaz, ameliyata oranla çok daha kolay bir iyileşme süresi vardır.

 • Hemoroid doktoru İstanbul?

  MEDENLive olarak alanında uzman doktorlar ile sağlığın önemini baz alarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hemoroid doktoru İstanbul olarak Doç Dr. Gökmen Öztürk ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

 • Hemoroid doktoru kimdir?

  Hemoroid doktoru seçiminizde dikkat etmeniz gereken noktalardan biri; kullandığı teknik ve yaptığı operasyonların başarı oranlarıdır. MEDENLive Sağlık Grubu olarak, yüzlerce başarılı operasyonu olan Genel Cerrahi Uzmanı Doç. Dr. Gökmen Öztürk ile çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

 • Hemoroid hangi bölüm?

  Hemoroid hangi bölüm bakar sorusunun cevabı Genel Cerrahi birimidir. Basur rahatsızlığınız ilerlemeden, alanında yetkin bir genel cerrahi uzmanına muayene olmanız gereklidir. Muayeneden sonra hemoroid evrenize göre tedavi şekliniz belirlenecektir. Ücretsiz olarak muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Hemoroid hangi bölüm bakar?

  Dışkılama sırasında açık renkli kan görülmesi, ağrı ve makatta şişlik gibi hemoroid belirtileri gözlemlediğiniz an, bir Genel Cerrahi uzmanına muayene olmanız gerekmektedir. Ücretsiz olarak muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Hemoroid hangi bölüm bakıyor?

  Hemoroid rahatsızlığı anal bölge rahatsızlığı olması sebebi ile halk arasında doktora gitmenin en fazla geciktirildiği rahatsızlıklardan biridir. Hemoroid belirtileri görülmeye başlandığı andan itibaren genel cerrahi uzmanına muayene olmanız, hastalığın ilerlememesi açısından oldukça önemlidir. Ücretsiz olarak muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Hemoroid için hangi bölüme gidilir?

  Basur (mayasıl) belirtileri görülmeye başladığı an uzman bir doktora muayene olmanız hastalığınızın ilerlememesi açısından oldukça önemlidir. Hemoroid için gitmeniz gereken bölüm Genel Cerrahidir. MEDENLive olarak, alanında birçok başarılı operasyona imza atmış, Doç. Dr. Gökmen Öztürk ile birlikte uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz. Ücretsiz olarak muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Hemoroid lazer ameliyatı nasıl yapılır?

  Hemoroid lazer ameliyatı; genel olmayan bir anestezi ile işlemiyle 5 dk gibi kısa bir süre içerisinde kesi ve dikiş olmadan, gelişmiş lazer teknolojisiyle gerçekleştirilmektedir. Hasta uygulamadan sonra bir süre dinlendirilir ardından aynı gün içerisinde taburcu edilir. Hemoroid sorunu yaşıyorsanız, ücretsiz olarak muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Hemoroid lazer fiyatları?

  Hemoroid evreleri olan bir rahatsızlıktır, yaptıracağız genel muayene sonrasında doktorunuz size uygulanabilecek tedavi metodunu ve hastalığınızın evresini belirtecektir. hemoroid lazer fiyatları; hastalığınızın evresine, daha önce herhangi bir işlem olup olmadığınıza ve başka anal bölge rahatsızlıklarınızın var olup olamadığına göre değişim gösterecektir. Ücretsiz olarak muayene olmak ve hastalığınızın evresini öğrenmek için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Hemoroid nasıl geçer?

  Hemoroid rahatsızlığı görülmeye başlamasından itibaren kişiler; hastalığı kişisel çaba ve bitkisel kürler ile tedaviye çalışmamalı, hemen bir genel cerrahi uzmanına başvurmalıdır. Hemoroid ilerleyen bir rahatsızlıktır ve bu sebeple tedavi geciktirilmemelidir. Ameliyat olma stresi yaşamak istemeyen, ameliyatın yaratabileceği komplikasyonlardan çekinen kişiler ameliyatsız hemoroid tedavisi ile 5 dk içerisinde rahatsızlıklarından kurtulabilirler.

 • Hemoroid nedir?

  Hemoroid anal kanal dışında oluşan damar yumaklarıdır. Başlangıçta dışkılama sırasında hafif kanama, acı ve ağrı olarak belirti verir. Sonrasında ise hemoroid şişerek dışarıya çıkar, ilerleyen evreleri oldukça ağrılıdır. Uzman bir doktor tarafından zamanında müdahale edilmezse kişinin yaşam kalitesini düşürür, şiddetli ağrılı dönemler yaşatabilir.

 • Hemoroid tedavisi nasıl yapılır?

  Hemoroidi kişisel çabayla geçirmeniz söz konusu değildir, anlık olarak rahatlama sağlanabilir, ağrı bir süreliğine kesilebilir fakat basur tekrar edebilen bir hastalıktır. Bu nedenle hemoroid uzman bir doktor tarafından tedavi edilmelidir. Lazerle hemoroid 5 dk içerisinde kesi olmaksızın tedavi edilebilmektedir. Ücretsiz olarak muayene olmak ve hastalığınızın evresini öğrenmek için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • İç basur belirtileri nelerdir?

  İc basur belirtileri makattan dışkılama sırasında kan gelmesi, ağrı ve acı duyulması, anal bölgede ıslaklık ve kaşıntı olarak tanımlanabilir. İç basur ve dış basur aynı anda kişide görülebilir. Basur belirtileri fark edildiği an doktora başvurulmalıdır. Basur ilerlerleyen, ilerleyen evrelerinde ise şiddetli ağrı ve kanamaların yaşanması söz konusu olabilir.

 • İç hemoroid nedir?

  İç hemoroid anal kanalda meydana gelen damar yastıkçıklarıdır. iç hemoroid tıpkı dış hemoroid gibi başlangıçtan itibaren belirti veren bir rahatsızlıktır. Kanama, makatta dışkılama sırasında oluşan ağrı ve acı en bariz belirtileridir. Bu belirtilerle birden fazla kez karşılaştıysanız, bir Genel Cerrahi uzmanına muayene olmanız yerinde olacaktır.

 • Lazer basur ameliyatı nedir?

  Lazer basur ameliyatı, cerrahi müdahaleye gerek duyulmadan gelişmiş lazer teknolojileri kullanılarak yapılan tedavi yöntemidir. lazer basur ameliyatı, 5 dk gibi kısa bir sürede tedavi imkanı sağlar, aynı zamanda hasta, aynı gün kolaylıkla evine dönebilir, günlük rutin işlerini yapabilir.

 • Lazer hemoroid ameliyatı nedir?

  Lazer hemoroid ameliyatı, lazer teknolojisi kullanılarak, kesi ve dikiş gereksinimi olmaksızın yapılan tedavi şeklidir. Lazer hemoroid ameliyatı, cerrahi müdahalelere oranla komplikasyon olasılığı düşük tedavi şekillidir. Hasta, lazer hemoroid ameliyatı olduktan sonra bir süre dinlendirilir ve aynı gün içerisinde taburcu edilir.

 • Lazer ile hemoroid ameliyatı olduktan ne kadar süre sonra taburcu olabilirim?

  Lazer ile hemoroid ameliyatı olduktan çok kısa bir süre sonra taburcu edilirsiniz. Lazer ile hemoroid ameliyatında kesi yapılmaz, bu nedenle ameliyat sonrası iyileşme süreci çok daha konforlu ve rahat geçer.

 • Lazer ile hemoroid ameliyatı fiyatı ne kadar?

  Lazer ile hemoroid ameliyatı fiyatı; hemoroidin evresine, başka anal rahatsızlığınız olup olmadığına göre değişim gösterir. Bu sebeple öncelikle muayene olup net teşhis bilgisi almanız gerekmektedir. Ücretsiz olarak muayene olmak ve hastalığınızın evresini öğrenmek için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Lazerle basur tedavisi fiyatı nedir?

  Lazerle basur tedavisi fiyatları, basurun evresine, başka makat bölgesi rahatsızlığınızın olup olmamasına göre farklılık göstermektedir. Ücretsiz olarak muayene olmak ve hastalığınızın evresini öğrenmek için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Lazerle fistül ameliyatı olanların yorumları?

  Lazerle fistül ameliyatı olanların yorumlarına ulaşmak isterseniz direkt hastalarımızın tedaviyi anlattıkları videolara adresinden ulaşabilirsiniz.

 • Lazerle hemoroid ameliyatı nedir?

  Lazerle hemoroid ameliyatı; basurun, kesi olmaksızın lazer teknolojisiyle tedavi edilmesidir. Lazerle hemoroid ameliyatı, cerrahi müdahalelere oranla çok daha rahat bir iyileşme süreci sunar. Tedavi 5 dk içerisinde gerçekleşir ve aynı gün taburcu edilirsiniz. Dikiş işlemi olmadığı için ağrınız minimum düzeyde olacaktır.

 • Lazerle hemoroid ameliyatı sonrası nelere dikkat etmeliyim?

  Lazerle hemoroid ameliyatı sonrası, dikiş ve pansuman süreçleriniz olmayacağı için rahatlıkla günlük yaşamsal aktivitelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hemoroid sorununu bir daha yaşamak istemiyorsanız, yeme düzeninizi sağlıklı hale getirmeli, dışkılama alışkanlıklarınızı düzenlemelisiniz. Kronik kabızlığınız varsa bunun için doktora başvurmalısınız.

 • Lazerle hemoroid ameliyatı fiyatı nedir?

  Lazerle hemoroid ameliyatı fiyatı; basurun (mayasıl) hangi evrede olduğuna, başka anal bölge rahatsızlığınızın olup olmamasına ve daha önce herhangi bir işlem olup olmadığınıza göre değişim göstermektedir. Ücretsiz olarak muayene olmak ve hastalığınızın evresini öğrenmek için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Lazerli hemoroid ameliyatı sonrası işe ne zaman dönerim?

  Lazerli hemoroid ameliyatı sonrasında aynı gün içerisinde taburcu edilirsiniz, günlük işlerinizi yapmanızda, seyahat etmenizde herhangi bir sakınca yoktur. Ertesi gün ise işinize rahatlıkla dönebilirsiniz.

 • Makat ameliyatı nedir?

  Makat ameliyatı, hem cerrahi yolla hem de lazer ile yapılan hemoroid uygulamasının halk arasında tanımlamalarından biridir. Cerrahi yolla yapılan hemoroid ameliyatlarında hasta, genel olarak anesteziyle uyutulur. Sonrasında basur memecikleri kesi yardımıyla alınıp, dikişle uygulama tamamlanır. Cerrahi olmayan lazerle hemoroid ameliyatında ise kesi yapılmaz, lazer teknolojisiyle basurlu bölge tedavi edilir. Dikiş yapılmadığı için, uygulama olduktan kısa bir süre sonra rutin işlerinizi yapabilir, ertesi gün iş hayatına geri dönüş sağlayabilirsiniz.

 • Makat çatlağı ameliyat sonrası iş hayatına ne zaman dönebilirim?

  Makat çatlağı ameliyat eğer ki lazer teknolojisi ile yapılıyorsa uygulamanızın ertesi günü herhangi bir komplikasyon olmaması durumunda evinize dönebilirsiniz.

 • Makat çatlağı ameliyatı olanlar nelere dikkat etmeli?

  Makat çatlağı ameliyatı olanlar ya da diğer anal bölge rahatsızlıkları ile ilgili işlem olan kişiler; genel olarak yeme düzenlerine dikkat etmeli, dışkılama alışkanlıklarında yaptıkları yanlışlar varsa düzeltmeli, doktorlarının vermiş olduğu talimatlara uymalılar.

 • Makat hastanesi nerede?

  Makat hastanesi ya da herhangi bir anal bölge rahatsızlıklarınızda MEDENLive olarak Özel Nisa Hastanesi'nde Doç. Dr. Gökmen Öztürk ile işlemlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Ücretsiz olarak muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Makat meme oluşumu hemoroid mi?

  Halk arasında makat meme oluşumu olarak da adlandırılan hemoroid, bir tür anal bölge rahatsızlığıdır. Dışkılama sırasında ağrı ve acı oluşmasına sebep verir, kanamaya neden olabilir. Makat meme oluşumuna rastladığınız an bir genel cerrahi departmanına başvurmanız hastalığınızın ilerlememesi açısından oldukça önemlidir.

 • Makatta çatlak neden olur?

  Makatta çatlak dış faktörler olmaksızın kendiliğinden ortaya çıkmaz. Yeme düzensizlikleri, liften zengin gıdalar tüketmemek, sürekli katı ve fastfood tercih etmek, kronik kabızlık, ıkınma en bilinen makatta çatlak oluşumu nedenlerindendir.

 • Makatta et beni neden çıkar?

  Makatta et beni birçok farklı nedenle oluşabilir. Benlerin yapısının incelenmesi en sağlıklısı olacaktır. Net teşhis için kesinlikle bir uzman doktora muayene olmalısınız.

 • Makatta kanama hemoroid nedeniyle mi olur?

  Makatta kanama, hemoroid rahatsızlığının belirtisi olabileceği gibi diğer anal bölge rahatsızlıklarının da belirtisi olabilir. Anal olmayan başka hastalıkların da habercisi olabilir. Dışkılama esnasında birden fazla kez kanama problemi yaşadıysanız kesinlikle bir uzmana muayene olmasınız. Ücretsiz olarak muayene olmak ve hastalığınızın evresini öğrenmek için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Makatta kanama neden olur?

  Anal bölge rahatsızlıklarının birçoğunda kanama belirtisi görülür. makatta kanama nedeni sadece anal bölge rahatsızlıklarından olmaz, çok daha önemsiz ya da çok daha ciddi pek çok hastalığın belirtisi olarak kanama gösterilebilir. Bu sebeple kanama görüldüğü an vakit kaybetmeden bir uzmana muayene olmanız sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Ücretsiz olarak muayene olmak ve hastalığınızın evresini öğrenmek için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Makattaki yırtık nasıl geçer?

  Anal bölge rahatsızlıkları toplum tarafından genellikle önemsenmez, kendiliğinden geçmesi beklenir, hastalık ilerlediğinde doktora başvurulur. makattaki yirtik nasil gecer sorusunun sorulmasının temel nedeni budur. Kişisel çabayla anal bölge rahatsızlıklarından kurtulmak oldukça zordur özellikle hastalık ilerlemişse. Doktor kontrolü olmaksızın tedaviye çabalamak genellikle kişiyi istenilen sonuca ulaştırmaz, çünkü makatta yırtık tekrar edebilen bir rahatsızlıktır. Ücretsiz olarak muayene olmak için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Makattan kan gelmesi hangi doktor bakar?

  Dışkılama esnasında ya da sonrasında makattan kan gelmesi hangi doktora başvuracağınızı bilmiyorsanız. Genel Cerrahi branşına başvurmanız sizin için en doğru yol olacaktır. Ücretsiz olarak muayene olmak ve net teşhis bilgisi için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Makattan neden kan gelir?

  Makattan neden kan gelir sorusunun pek çok cevabı olabilir. Kanamanın sebebi, anal bölge rahatsızlıklarından biri olabileceği gibi çok daha ciddi bir rahatsızlığında habercisi olabilir. Bu sebeple vakit kaybetmeden uzman bir doktora muayene olmanız, sağlığınız için oldukça önemlidir.

 • Özel hastane hemoroid ameliyatı fiyatı?

  Özel hastane hemoroid ameliyatı fiyatımız; hemoroidinizin evresine, SGK'nızın olup olmamasına, başka anal bölge rahatsızlığınızın var olup olmamasına göre değişim göstermektedir. Ücretsiz olarak muayene olmak ve net fiyat bilgisi için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • SGK anlaşmalı hemoroid ameliyatı yapıyor musunuz?

  İşlemlerimiz Özel Nisa Hastanesi'nde yapılmakta olup, SGK ile anlaşmamız vardır. SGK anlaşmalı hemoroid ameliyatı net fiyat bilgisi için 0 (850) 532 24 74‬ veya 0 (532) 232 20 44‬ numaralı telefonlardan bize ulaşabilir veya https://www.medenlive.com.tr/ adresinden bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın!

Yardım etmek için buradayız

 0532 232 2044 | 0532 232 2044

Bize Daha Hızlı Ulaşabilirsiniz!

Koordinatörlerimizin sizi aramasını beklemeden, hemen bize ulaşmak mı istiyorsunuz? Telefonla veya MEDENLive’ın 360° hasta destek sistemiyle, konusunda uzman hasta danışmanlarıyla iletişime geçerek; ücretsiz bir randevu planlayabilir veya tıbbi birimlerimiz hakkında ihtiyacınız olan tüm bilgileri alabilirsiniz.

Bizi takip edin!

Sosyal medya

MEDENLive Sağlık Grubu

Ar-Ge Ofisi: MEDEN Tıbbi Yazılım ve Sağlık Hizmetleri A.Ş. Skyport Plaza Yakuplu Mh. Hürriyet Bul. No:1 Kat:12 Ofis No:133
Beylikdüzü / İstanbul PK: 34524

Sağlık Ofisi: Skyport Plaza Yakuplu Mh. Hürriyet Bul. No:1 Kat:11 Ofis No:126
Beylikdüzü/İstanbul